تخت بیمارستانی خارجی موجب افزایش عمر بیمار می شود

عوامل زیادی در تصمیم گیری برای خرید یا اجاره تخت بیمارستانی خارجی برای خانه شما نقش دارند، از ایمنی بیمار و مراقب گرفته تا تمایل به کمک به بیمار برای حفظ استقلال، استقلال و کیفیت زندگی خود. همچنین این سوال وجود دارد که چگونه می توان هزینه تخت بیمارستان را در خانه تامین کرد. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

کی امبروز، یک پرستار ثبت شده می گوید، اکثر افرادی که تخت بیمارستانی را برای استفاده در منزل اجاره می کنند یا می خرند، این کار را به این دلیل انجام می دهند که از فردی با شرایط جسمی موقتی مراقبت می کنند که تخت را ضروری می کند، یا از فردی که زوال عقل دارد مراقبت می کنند. بایادا، یک آژانس جهانی مراقبت های بهداشتی خانگی.

او می‌گوید: «بیماران ما که دچار آسیب مغزی یا آسیب نخاعی شده‌اند، پس از خروج از بیمارستان ابتدا به مرکز توانبخشی مراجعه می‌کنند. «آنها تا زمانی که تمام تجهیزات مورد نیازشان سفارش داده نشود، از دوره توانبخشی به خانه نمی روند.

بنابراین، در بیشتر موارد، اگر کسی تخت بیمارستانی را برای خانه در نظر می‌گیرد، به این دلیل است که فرد با چیزی غیر از یک بیماری فاجعه‌بار یا آسیب حاد سروکار دارد.

آنی داد، یک کاردرمانگر دارای مجوز و رئیس و مدیر اجرایی All Blessings Flow، یک سازمان غیرانتفاعی در شارلوتزویل، ویرجینیا که تجهیزات پزشکی استفاده شده را جمع آوری، نوسازی و توزیع مجدد می کند، موافق است.

وقتی فردی آنقدر ناتوان می‌شود که روی تخت می‌بندد، مراقبان روی تخت‌ها خم می‌شوند تا در حمام کردن، تعویض شورت و تعویض پد و ملحفه تخت کمک کنند. تخت‌های بیمارستانی با بالا بردن کل تخت تا ارتفاعی که امکان مراقبت مناسب از بیمار را فراهم می‌کند، فشار را برای مراقبین کاهش می‌دهد.

به‌عنوان یک کاردرمانگر، با بیماران، مراقبان و خانواده‌ها کار کرده‌ام و می‌دانم که تخت‌های بیمارستانی واقعاً می‌توانند از صدمات جلوگیری کنند. فراتر از راحتی فیزیکی، تخت بیمارستانی که می تواند توسط بیمار کنترل شود نیز می تواند کیفیت زندگی را بهبود بخشد و از احساس استقلال حمایت کند.

همه تخت های بیمارستانی در موقعیت هایی که با تخت معمولی امکان پذیر نیست از بیمار حمایت می کنند. تفاوت اصلی بین انواع تخت های بیمارستانی در نحوه دستیابی به چنین موقعیتی است.